Spotify v počítači je zdarma a bez omezení, nový vzhled a lepší integrace s Windows

Poslouchejte neomezeně hudbu ze svého PC nebo tabletu s Windows 10. Nový vzhled je modernější a sjednocenější s mobilní verzí.

0

Spotify je nejpopulárnější službou pro poslouchání hudby, na světě si našla přes 40 milionů uživatelů. Samozřejmě nechybí aplikace pro Windows 10 pro mobily i PC. Zatímco mobilní verze má již několik měsíců nový univerzální vzhled, počítačová verze ho dostává až nyní.

Novinek není mnoho, kromě přehlednějšího poskládání aplikace a sjednocení s mobilním rozhraním vlastně pouze jedna. Nově aplikace podporuje výchozí ovládání hlasitosti v systému Windows, včetně hudebního widgetu. Zejména na tabletech jistě bude nová funkce velmi oceňovaná.

 

Aplikace Spotify pro Windows 10 Mobile

Spotify na PC i ve verzi zdarma nabízí kompletní seznamy skladeb, navíc bez omezení na náhodné přehrávání nebo nemožnost přeskočit více jak 7 skladeb za hodinu, jak je tomu na telefonech. Pokud Spotify používáte, aktualizace by se měla stáhnout sama automaticky, pokud ne, nainstalovat ho můžete pomocí odkazu níže. Současná verze z 7.11.2016 nese označení 1.0.41.375.g040056ca.

 


Stahujte zde

Upravit
comments powered by Disqus