Stahujte aplikaci Bonzačka.cz pro udavače, vyhrát můžete výlet na Čapí hnízdo

Nedostali jste účtenku z hospody nebo na tržnici? Nahlašte podvodníky pomocí aplikace pro iPhone a Android, jejíž stažení nabízí web bonzacka.cz po spuštění elektronické evidence tržeb (EET). Vyhrát můžete výlet na farmu Čapí hnízdo Andreje Babiše. 

0

Udávání s aplikací Bonzačka ze stejnojmenného webu Bonzacka.cz by mělo být hračkou. Podezřelé jednání by mělo být možné vyfotografovat nebo natočit na video. Jednou měsíčně pak proběhne slosování o víkendový pobyt na farmu Čapí hnízdo Andreje Babiše. Podle patičky vznikl projekt za podpory EU, Min.fi.ČR a holdingu Agrofert.

 „Utrácí Váš soused víc než si vydělá? Má podezřele drahé auto? Nevydali vám účtenku v restauraci či na tržnici? Stáhněte si aplikaci Bonzačka a nahlašte to! Díky mobilní aplikaci Bonzačka nebylo hlášení podezřelého jednání nikdy jednodušší“ 

Nezdá se vám popis webu? Naštěstí správně. Jde o recesi. Ve skutečnosti je autorem webu Petr Jeník, aktivista z českolipska, který mimo jiné kandidoval za Pirátskou stranu v krajských volbách. Po kliknutí na odkaz ke stažení aplikací se objeví nápis:

„Vážně si chtěl stáhnout aplikaci Bonzačka? Tak běž před zrcadlo a koukni se na sebe. To co vidíš je opravdu velkej ubožák. No snad jsi na to klikl jen ze zvědavosti. Pak bude fajn, když stránku Bonzačka.cz pošleš dál. Schválně kolik ubohých bonzáčků se objeví.“ 

Podle jeho vyjádření pro server Echo24 ho samotného překvapil úspěch recesního webu, který vznikl jako relaxace během pracovního vytížení. 

Patří do rubriky: Android Apple Windows
Upravit
comments powered by Disqus