Stahujte oficiální Windows 10 Creators Update do počítače, dočkáte se zrychlení

Nejnovější verze Windows 10 pojmenovaná Creators Update je tady. Můžete ji stahovat pomocí oficiálního nástroje od Microsoftu. Nejzásadnější změnou je další zrychlení systému. 

0

Tématu Creators Update se věnujeme už půl roku, kdy jako Insideři sledujeme jeho vývoj. Doporučujeme přečíst si některé články z tohoto výpisu. Aktualizace byla uvolněna zatím pouze pro Xbox a počítače, mobilní verze přijde 25. dubna. 

Windows 10 Creators Update, seznam novinek a vylepšení

Dnes v noci byla aktualizace uvolněna pro veřejnost, zatímco běžní uživatelé ji dostanou do počítače a tabletů formou běžného update až od 11. dubna, vy jako naši čtenáři jste zkušenější a můžete si ji stáhnout pomocí oficiálního nástroje, určenému pro získání nejnovějších aktualizací.

Jak stáhnout Creators Update

Existují dva způsoby, jak aktualizovat:

1. Otevřete odkaz na stránky Microsoft a stikněte Aktualizovat. Do počítače se stáhne program Pomocník aktualizací, který automaticky vyhledá poslední verzi Windows 10.

2. Druhým způsobem je podobný program, určený především pro vytvoření instalačního ISO souboru, ale pracuje stejně. Podrobný návod, jak pracovat s MediaCreation Tool jsme publikovali v tomto článku.

Stáhněte si prográmek, spusťte ho a postupujte podle pokynů. Vyberte Aktualizovat současný systém a v dalším kroku se zachováním uživatelských dat.

 

Creators Update především viditelně zrychlí počítač, reakce jsou plynulejší, systém je uhlazenější. V Nastavení si všimnete nových sekcí Aplikace a Xbox hry. Oznamovací centrum je jinak poskládané, obsahuje více informací a umožňuje reagovat na události bez otevření cílové aplikace. 

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety
Upravit
comments powered by Disqus