Stahujte oficiální animované zamykací obrazovky Live Lock Screen i do Lumia 520

0

Microsoft nabízí ke stažení ze Store beta verzi animované zamykací obrazovky do všech modelů Lumia bez omezení oprační paměti. 

Na konferenci Build 2014 Microsoft poprvé ukázal několik animovaných zamykacích obrazovek pro Windows Phone 8.1, v základní instalaci se však neobjevily a teprve nyní je Microsoft nabízí ke stažení jako samostatnou aplikaci Live Lock Screen beta.

Animované zamykací obrazovky oživí prostředí Windows Phone a přidávají další možnost přizpůsobení systému, což jistě uživatele potěší.

V aplikaci je na výběr ze šesti zamykacích obrazovek, každá z nich má odlišné animace. Protože jde stále o beta verzi, některé se zatím zobrazují pouze v angličtině.

     

Součástí aplikace je také pár obrázků pro pozadí zamykací obrazovky. Můžete si vybrat i více pozadí zároveň a nastavit si jak často se budou měnit. Další možností je střídání velmi povedených oficiálních tapet Bing.

Překvapením je možnost instalovat Live Lock screen i na zařízení s 512MB RAM, jako je Lumia 520 nebo 630, ačkoli ještě nedávno Microsoft avizoval pro tato zaříízení zpoždění kvůli vyšší náročnosti na paměť přístroje.  

 

Obrazovky jsou prozatím v betě a potřebují ještě postupně vylepšovat. V nabídce chybí některé funkce, ani odemykání není 100% plynulé. Než je po odemčení obrazovky možné používat start screen, dochází k nepatrnému zaváhání telefonu. Nezapomeňte také, že k instalaci je nutné být přihlášen do Store a mít instalovaný Windows Phone 8.1. 


Live Lock Screen stahujte zde

Patří do rubriky: Windows
Upravit
comments powered by Disqus