Trakter ohlídá nejnovější díly oblíbených seriálů a propojí se Trakt.tv

Trakter vás už nenechá zapomenout na žádný díl seriálu nebo film. Navíc je univerzální, v počítači si vyhledáte oblíbený film nebo seriál, které snadno v mobilu označíte za shlédnutý. Vše je online uloženo ve stejnojmenné celosvětové databázi.

0

Trakter je službou snů. Neslouží jen k evidenci oblíbených seriálů, ale také filmů. S jeho pomocí si snadno můžete vytvořit celou svou filmotéku, ve které můžete filtrovat shlédnuté, očekávané nebo oblíbené filmy a seriály. Vždy už budete vědět, zda jste film viděli, jak se vám líbil nebo zda je zařazen do seznamu ke shlédnutí.

Login do aplikace provádíte přes celosvětovou databázi Trakt.tv, ze které pocházejí všechna data a synchronizují se vaše filmy a seriály. Obrovským plusem je, že ačkoli ani aplikace, ani databáze není přeložená do češtiny, zná českou tvorbu a především vyhledává i podle českých názvů.

 

     

Aplikace je v základní verzi zdarma, s blokovaným označením všech shlédnutých předešlých dílů (avšak lze označit všechny díly a pak jen odškrtat ty, které jste neviděli) a omezením na patnáct operací při jednom spuštění, pak je nutné aplikaci zavřít a znovu otevřít. To je nepříjemné jen při prvním vytváření databáze, kterou si ale můžete vytvořit na webu poskytovatele Trakt.tv a plně se synchronizuje. Nefungují také notifikace na příchozí díly a živá dlaždice.

     

Premium verze za 55Kč však stojí za koupi každému, kdo chce vývojáře podpořit, protože je vidět množství dobře odvedené práce. Trakter je evidentním ukázkou, jak dokonale budou obsluhována a synchronizována data mezi všemi zařízeními v jedné aplikaci. To je něco, co Android nikdy nemůže nabídnout.

 


Trakter pro mobil a PC stahujte zde

Patří do rubriky: Windows Počítače a tablety
Upravit
comments powered by Disqus