Zálohování kontaktů a SMS zpráv do počítače přes Contacts+SMS backup

0

Rozšíření nastavení o Contacts+message backup zálohuje kontakty i SMS zprávy z Lumie s Windows Phone do paměťové karty nebo telefonu.

Toto rozšíření je pouze doplňkové a není pro běžné zálohování potřebné, všechny kontakty, kalendář i SMS se automaticky synchronizují do účtu Microsoft. Přesný popis naleznete v našem článku Jak zálohovat a obnovit kontakty a SMS. Ve Windows 10 je synchronizace přes účet Microsoft dokonce jediným způsobem zálohování.  

Aplikace není funkční ve Windows 10 Mobile!

Aplikace Contacts+message backup se nainstaluje ze Store do Nastavení telefonu/Doplňky a exportuje zálohu ve formátu VCF na paměťovou kartu nebo uloží do telefonu v univerzálním formátu, odkud ji umí obnovit do libovolného přístroje s Windows nebo jiným systémem. 

Protože jsou kontakty ukládány do univerzálního formátu VCF, je možné s nimi dále pracovat standardní cestou v počítači i dalších mobilních telefonech nebo webových službách.

 

  

Postup zálohování je snadný, aplikace vás provede každým krokem, kontakty a SMS můžete uložit na paměťovou kartu nebo do mobilu a pak je odeslat na OneDrive nebo do přesunout do kabelem do počítače.  

 


contact+message backup stahujte zde

Upravit
comments powered by Disqus