Zjednodušte si ovládání tabletu gesty pomocí TouchMe Gesture Studio

V základním vybavení Windows 10 pro dotykové obrazovky je jen velmi málo gest, se kterými můžeme ovládat funkce tabletů. Program TouchMe Gesture Studio nabídku výrazně rozšiřuje.

0

Po stažení ze Store a instalace součásti TouchMe engine z webové stránky výrobce se můžete pustit do nastavování vlastních gest nebo program rovnou začít používat s přednastavenou sadou pro vybrané funkce. 

Nevyhovující gesta můžete snadno editovat nebo odstranit stisknutím křížku v seznamu. Vytvoření vlastního gesta provedete výběrem z nabídky vlevo dole, kde se vám nabídnou dostupná gesta seřazená od dvou až po pěti dotyků prstů, již použitá gesta jsou označena "In Use".

V pravé rozbalovací nabídce vyberte ze seznamu předdefinovaných příkazů a pokud se vám žádný z nich nehodí, můžete vytvořit vlastní příkaz v pravém spodním okně. Potom už jen stačí stisknout plus a nové gesto se přidá do seznamu.

Pod nabídkou "WTF?" si můžete v angličtině pustit instruktážní video programu a pokud si nebudete vědět rady nebo všechna gesta smažete, můžete gesta resetovat do základního nastavení stisknutím tlačítka s kočičkou.

 

Aplikace TouchMe Gesture Studio je ke stažení ze Store v časově omezené trial verzi. Pokud vám bude vyhovovat, plnou verzi zakoupíte za nemalou cenu 140Kč. Podle výrobce je program určený pro Windows 8/8.1 a Windows 10.

 

 

 


Touch me stahujte zde

Upravit
comments powered by Disqus