Prudké zdražení? Tankujte nejlevněji s mBenzin.cz, seznam čerpacích stanic s pokutami ČOI

29. 05. 2018

mBenzín.cz je sociální síť řidičů, kteří zaznamenávají aktuální ceny benzinu, nafty, LPG a CNG na čerpacích stanicích, nechybí přehled cen v zahraničí, seznam pokut udělených ČOI a srovnání cen STk a emisí. 

Web www.mbenzin.cz obsahuje databázi aktuálních cen pohonných hmot, do které můžete přispět i vy. Stačí vyhledat konkrétní čerpací stanici podle adresy a zaznamenat současnou cenu, přidat poznámku k benzínce nebo její obsluze. V přehledu vývoje cen se můžete podívat, zda ceny klesají nebo jsou na vzestupu nebo si najít jejich historii. 

Na mBenzin.cz najdete i další služby, jako je plánování tankování na trase, do kterého stačí zadat start a cíl, vzdálenost od trasy a získáte seznam nejlevnějších čerpacích stanic v nastaven vzdálenosti. 

Pokuty za nekvalitní paliva a průměrné evropské ceny

Seznam pokutovaných čerpacích stanic od ČOI za nekvalitní palivo zase pomůže tankovat pouze kvalitní benzin, naftu nebo LPG. Vyrážíte na dovolenou? Na mBenzin najdete i aktuální průměrné ceny paliv v Evropě.

Seznam STK a emisí, srovnání cen

Hledáte nejlevnější STK v okolí? I s tím vám mBenzin pomůže, najdete zde seznam všech STK v České republice a jejich cen od řidičů s aktuálními cenami technické prohlídky a měření emisí. Najdete je v položce Ceny a mapa STK.

Mobildrive 2010-2024

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce