Velká aktualizace galerie Microsoft Fotky s grafickým editorem a změnou vzhledu

16. 11. 2016

Microsoft Fotky dostávají zásadní aktualizaci s novými funkcemi. Editujte fotky kreslením nebo vestavěnými filtry, nastavte si tmavý nebo světlý režim. 

Nová aktualizace fotogralerie přináší úpravy vzhledu aplikace, aktivní karta je nově podtrřená pro snadnější orientaci, nastavit si můžete světlý nebo tmavý režim prostředí. Změnou prošla i alba, hlavní fotografie nyní vytváří efektní pozadí pro první fotografie i nadpis. 

Velkou změnou prošel i grafický editor, v nabídce pod tlačítkem Upravit jsou k dispozici přednastavené filtry, které lze aplikovat na fotky, můžete využít funkci Kreslit pro malování do fotky nebo a automatické vylepšení. 

Fotogalerie vypadá pěkně zejména na počítači a tabletu, v mobilech je zatím k dispozici pouze pro Insidery a na její uvolnění stále čekáme. Přesto bychom ocenili, kdyby se v Microsoftu více než vylepšování vzhledu věnovali funkcionalitám.

Ačkoli ve Windows byla galerie první, která začala nabízet tagování a alba, stále není možné sdílet alba jinak, než pomocí odkazu, kde je lze pouze zobrazit, ale nikoli je zažřadit na vlastní OneDrive nebo dokonce do alb sdíleně přispívat jako v Phone nebo Androidu. 

Mobildrive 2010-2024

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce